Rádi bychom Vás informovali, že od školního roku 2023/2024 otevíráme v ZUŠ Lyra nové studijní zaměření s názvem ELEKTRONICKÉ ZPRACOVÁNÍ HUDBY A ZVUKOVÁ TVORBA.
Studenti se v něm seznámí s prací v digitálním a analogovém nahrávacím studiu od náběru zvuku až po jeho finální využití v hudební kompozici.
Rovněž získají poznatky z oblasti videa, naučí se pracovat s profesionální videokamerou, nastaví správnou kompozici obrazu, zvládnou střih videa, a pak samotnou produkci na YouTube – včetně základů živého streamování.
Tento předmět je pro žáky, kteří mají ambice produkovat vlastní tvorbu a využívat k tomu dostupné digitální technologie. Učí se pokročilé editační techniky práce na počítači.
Naučí se profesionální snímání akustických nástrojů, elektronických nástrojů, znalost jednotlivých mikrofonů a veškeré zapojení. Naučí se také základy akustiky a šíření zvuku v prostoru.
Rovněž se žáci také seznámí s notačními programy a tvorbou partitur.
Zájemci se mohou hlásit online přes naše webové stránky nebo přijít k zápisu do ZUŠ Lyra v Uhříněvsi v týdnu od 22. do 26. května v době od 14 do 18 hod.
Moc se na Vás těšíme!

ZVEME VÁS K ZÁPISU

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

ONLINE se můžete hlásit hned: www.prihlaskazusproarteviva.cz nebo přijďte osobně:

 

ZUŠ Pro Arte Viva, s.r.o.


Vzdušná 564/8
Praha 4 Lhotka


13. – 17. května 2024
14 – 18 hodin

obor hudební, výtvarný a taneční

ZUŠ LYRA s.r.o.


V Bytovkách 803/12,
Praha 22 Uhříněves
II. patro

20. – 24. května 2023
14 – 18 hodin

pouze hudební obor

You have Successfully Subscribed!