O škole

O škole

O škole

Zaměřujeme se na výuku populární hudby a zpěvu – pop, rock, muzikál, jazz, folk… Největší zájem je o studium hry na keyboard, flétny, kytary a populární zpěv.

Žáci u nás mohou studovat i klasický repertoár. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami aktivními umělci.

Vyučujeme 

ZUŠ PRO ARTE VIVA, s. r. o. vyučuje obory:

  • výtvarný
  • taneční
  • literárně – dramatický
  • hudební: hra na zobcovou flétnu, příčnou flétnu, klarinet, saxofon, trubku, hra na akustickou kytaru, klasickou kytaru, elektrickou kytaru, baskytaru, hra na elektronické klávesy, digitální klavír,  akordeon; zpěv

ZUŠ LYRA s. r. o. vyučuje pouze hudební obor.

Výuka se realizuje dle školního vzdělávacího programu a platných učebních plánů a osnov schválených MŠMT, s důrazem na individuální přístup ke znalostem a schopnostem jednotlivých žáků.


Vznik

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA, s.r.o. se sídlem Praha 4, Vzdušná 564 vznikla v roce 1994 v pronajatých prostorách bývalého KD-Praha 4 z Uměleckého studia založeného zřizovatelkou školy. Objekt se nachází v klidné vilové čtvrti na rozhraní sídlišť Novodvorská, Lhotka a Krč. Majitelem budovy je MČ Praha 4.

Škola samostatně využívá 1. patro objektu s pěti učebnami, koncertním sálem a kanceláří.

Se ZUŠ PRO ARTE VIVA, s.r.o. úzce spolupracuje její dceřina společnost Základní umělecká škola Lyra s.r.o. v Praze 10 – Uhříněvsi, V Bytovkách 803, IČ 25657330, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 58688.

V roce svého vzniku byla ZUŠ v Praze 4, zařazena do sítě škol jako Soukromá základní umělecká škola, právnickou osobou formou společnosti s ručením omezeným s názvem Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA, s.r.o., Vzdušná 564/8, Praha 4, IČ 25619357 se stala dnem zápisu do obchodního rejstříku, vedeného Krajským obchodním soudem v Praze oddíl C, vložka 55339.

Doporučujeme:

pro_kapelu

Jsme členem:

logo-ssscms-cernelogo-azusfacebook_logo